Földrajz szakkör: Szücs Bence az országos döntőben

Természetismeret szakkör

A Földrajz szakkör tanulói évek óta nagy lelkesedéssel vesznek részt a szegedi Bendegúz Akadémia által szervezett természetismereti levelezős versenyen. Az országos versenyen Szücs Bence képviselte iskolánkat.

 

A 2011/2012-es tanévben 11 diák indult a megmérettetésen - amely egyébként még nem zárult le. A szeptember óta beküldött feladatlapok alapján a 7. osztályos Szücs Bence továbbjutott, és április 20-án Veszprémben képviselte iskolánkat az országos döntőben. Az elért eredményhez ezúton is gratulálunk, és a szakkör további tagjait csak biztatni tudjuk: Hajrá!"

  Cikk és fotó:
Gyenes Viktor
okl. földrajz-környezettan tanár

 
IWIW megosztásFacebookTwitter

Csak regisztrált tagok szólhatnak hozzá!

Kereső

Legfrissebb fotók

Galéria

Belépés

Most Online

Nincs

Regisztráltak

Statisztika

Regisztrált tagok : 14686
Utoljára regisztrált : apisycuj
Ma : 0 új regisztrált
A héten : 0 új regisztrált
A hónapban : 0 új regisztrált

Kapcsolat