Mozaikok a dabronyi ovisok életéből

Óvoda

A dabronyi ovisokat az elmúlt fél évben sok izgalmas program várta, amiket vidám készülődéssel vártak, s megszínesítették hétköznapjaikat. Ebből adunk egy kis ízelítőt.

Ovizsaru program

Óvodánk bekapcsolódott a szeptemberben meghirdetett Ovizsaru programba. Ennek keretében látogatott el hozzánk egy rendőr néni, aki barátságosan bemutatkozott az ovisoknak, mesélt munkájáról, az ahhoz szükséges eszközökről. A gyerekek nagy örömére, megnézhettük a szirénázó rendőrautót. Emlékül nálunk hagyta Rendőr Robit és Rosszcsont Ricsit. A gyerekek

Reméljük, hogy májusban, amikor ismét eljön, még többet megtudhatunk munkájukról!


Szemétgyűjtés

Egy napsütéses délelőtt elindultunk, hogy kis falunkban, az óvodánk környékén összeszedjük a szemetet. Sajnos volt dolgunk bőven, megtelt a nagy zsákunk. Közben megbeszéltük, hogy miért fontos a környezetünkre vigyázni.

Elhatároztuk, hogy máskor is megtesszük ugyanezt!


Farsang

Az idén is megtartottuk télűző napunkat, a farsangot. Nagy volt a készülődés előtte: a csoport nagyobb része, 16 kisgyerek jelmezbe öltözött. A bemutatkozás után voltak ügyességi versenyek, eszem-iszom és dínom-dánom.

Minden kisgyerek felszabadultan, vidáman táncolta végig a délelőttöt.


Szöveg és képek: Vidáné Kovács Katalin


 
IWIW megosztásFacebookTwitter

Csak regisztrált tagok szólhatnak hozzá!

Kereső

Legfrissebb fotók

Galéria

Belépés

Most Online

Nincs

Regisztráltak

Statisztika

Regisztrált tagok : 14686
Utoljára regisztrált : apisycuj
Ma : 0 új regisztrált
A héten : 0 új regisztrált
A hónapban : 0 új regisztrált

Kapcsolat