Barátságos kosárlabda mérkőzések Nagyvázsonyban

Iskolai sportélet

Barátságos kosárlabda mérkőzésre utaztunk Nagyvázsonyba az 5-6. osztályos sportkörös tanulók közül kilenc fővel 2011. március 28-án. Diákjaink a több mint, másfél órás körmérkőzések alatt becsülettel küzdöttek, és legjobb tudásuk szerint játszottak.

 

Lányok és fiúk együtt játszottak ezen a délutánon, melynek végeredménye döntetlen lett, nyertek a nagyvázsonyiak és a nagyalásonyiak is mérkőzéseket. Az eredményhirdetést a nagyvázsonyi iskola kosárlabda edzője Ági néni tartotta, aki egy-egy tábla csokival is jutalmazta diákjainkat a szóbeli értékelésen. Szép emléklapot is kaptunk, melyért külön köszönet!

A diákok szállításáért köszönet illeti Nagyalásony község Önkormányzatát, és Nyámándi István falugondnokot!

A sportköri mérkőzések folytatódnak, legközelebb április 11-én érkeznek hozzánk a 3-4. osztályos nagyvázsonyi diákok, hogy sorversenyekben és teremfociban mérjék össze tudásukat a nagyalásonyi diákokkal!

Gyenes Viktor
sportköri gyakorlatvezető


Csapatunk

 
IWIW megosztásFacebookTwitter

Csak regisztrált tagok szólhatnak hozzá!

Kereső

Legfrissebb fotók

Galéria

Belépés

Most Online

Nincs

Regisztráltak

Statisztika

Regisztrált tagok : 14683
Utoljára regisztrált : owizanoz
Ma : 0 új regisztrált
A héten : 0 új regisztrált
A hónapban : 0 új regisztrált

Kapcsolat